Noorte GP turniiridel võidutsesid Lukas Kristianson, Brit Martin, Otto Leikola ja Gendra Raag

08.01.2018

IMG_1666Nädalavahetusel peeti aasta esimesed GP turniirid.

Laagri tennisekeskuses toimus kuni 12aastaste poiste GP turniir. Võitjaks krooniti Lukas Kristianson (pildil vasakul), kes finaalis alistas Georg Straschi 6/4, 6/4 ja poolfinaalis Henry Inki 6/3, 4/6, 6/3. Strasch võitis poolfinaalis Aku Salo 6/1, 6/4. Lohutusturniiri võitis Kevin-Kristjan Uba. Teises tugevusgrupis võitis Rasmus Erich Varunov, teise koha sai Bruno Oskar Laul ning kolmandad kohad Markkus Niidas ja Jan Martti Vainula.

Tondiraba tennisehallis peetud GP turniiri kuni 12aastastele tüdrukutele võitis ülekaalukalt Brit Martin, kes finaalis alistas Maarja Leinštrepi 6/1, 6/1 ja poolfinaalis Grete Gulli 6/0, 6/2. Leinštrep võitis poolfinaalis Laura Rahnelit. Lohutusturniiri võitis Loore Kull.

Kuni 16aastaste poiste GP turniir toimus Tartus Veeriku spordikeskuses ja selle võitis Otto Leikola, kes finaalis mängis üle Marten Murrandi 6/4, 6/2. Poolfinaalid olid tasavägised: Murrand võitis Alex-Andre Ojassalu 7/5, 5/7, 6/3 ja Leikola Indrek Soomet 6/2, 4/6, 6/2. Lohutusturniiri võitis Oliver Nool. Teises tugevusgrupis võitis ülekaalukalt Oskar Erik Hakonen, teise koha sai Daniel-Bhekiwe Rabeko ning kolmandad kohad Robin-Ry Mardi ja Küllo Vask.

Tüdrukute GP turniiri Tallink Tennisekeskuses võitis Gendra Raag, kes finaalis alistas Laura Laanbeki 6/0, 6/2 ja poolfinaalis Polina Ramenskaja 6/0, 7/5. Teine poolfinalist oli Annette Klettenberg. Lohutusturniiri võitis Mariela Pluutus. Teises tugevusgrupis võidutses Ele-Riin Luuk, teise koha sai Ivete Leetma ning kolmandad kohad Meribel Järna ja Alissia Aleksandra Kivi.

Tähtvere tennisekeskuses toimus noorteliiga turniir. Noorteliiga I võitis Nikolai Ivanchuk, teise koha sai Joosep Joonas ning kolmandad kohad Georg Soe ja Markus Rabi. Noorteliiga II võitis Samuel Olmaru, teiseks jäi Sten Hiiesalu ning kolmandaks Martin Rõtik ja Priit Leonhard Lill.Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad