Tenniseliit otsib Fed Cupi korraldamiseks vabatahtlikke

02.01.2018

tennis-ee-3

7.-10. veebruarini toimub Tallink Tennisekeskuses Fed Cup’i Euro-Aafrika tsooni I grupi turniir. Rahvusvahelisel naiskondlikul võistlusel osalevad 14 riigi koondised. Kaks nendest pääsevad Maailmaliiga üleminekumängudele. Suurimateks favoriitideks peetakse Suurbritanniat eesotsas Johanna Konta ja Heather Watsoniga ning Lätit eesotsas Jelena Ostapenko ja Anastasija Sevastovaga.

Seoses sellise suure ürituse korraldamisega otsib tenniseliit vabatahtlikke, kes oleks valmis appi tulema. Vajame autojuhte, tehnilist abi, sekretäre, piletimüüjaid, kontrolöre, kohanäitajaid, turvamehi jne. Tööd jagub nii noortele kui vanematele, nii naistele kui meestele. Tennisemängu oskus pole oluline, küll aga tuleb kasuks inglise keele oskus. Neid, kes terveks nädalaks appi saavad tulla on tõenäoliselt vähe. Kui kõigil päevadel osaleda ei saa, aga leiad vaba aega mõnel nendest päevadest või õhtuti, anna ka endast märku.

Saada aadressile riho@tennis.ee soovikiri, kuhu lisa oma oskused ja päevad, mis sulle sobivad. See on väärt kogemus käed külge panna suurürituse korraldamisel, näha suurvõistluse telgitaguseid ja hea võimalus kohtuda tipptennisistidega.

Näitame eestlaste külalislahkust ja teeme koos sellest tennisestaaridele meeldejääva ürituse!Uudiskiri

Registreeru uudiskirja saajaks

Sponsorid

Kuldsponsorid


Hõbesponsorid


Toetajad