SEB liigatennises võitis esiliiga Erkko Kõrgema

06.12.2017

aksim ja korgemaSEB liigatennis on jõudnud Mastersiteni. Novembri keskel Tere tennisekeskuses toimunud meeste esiliiga turniiri võitis Erkko Kõrgema (paremal), kes alistas finaalis Rein Aksimi 6/1, 7/6(4), poolfinaali jõudsid Janar Kalmus ja väga nappide võitudega Tarmo Toomela.

Pärnus toimusid sel nädalavahetusel paarismängu Mastersid. Teise liiga võitsid Vladimir Issajev / Ilja Poljasov, kes finaalis alistasid Kaur Elviste / Stan Nahkori 6/1, 7/6(4). Tasavägises poolfinaalis said Elviste / Nahkor jagu Renee Fros / Urmas Laglest 7/6(4), 5/7, 10/6. Poolfinaali jõudsid ka Priit Saluri / Risto Tralla.

Kolmandas liigas võidutsesid Erkki Leego / Sulev Raudsepp, teise koha said Rainer Änilane / Alo Kullamaa ning kolmandad kohad Madis Eichler / Peeter Poom ja Tanel Erm / Andrus Treiberg.

Novembri teises pooles toimus ka ridamisi liigatennise etappe. Esiliiga B-kategooria etapil võidutses Aare Vahimets, teise koha sai Kaspar Metsa ning kolmandad kohad Ermo Jööts ja Marko Pählapuu.

Tartus Tähtvere tennisekeskuses peetud meeste II liiga etapi võitis Urmas Muru, teise koha sai Oleg Sevtsuk ning kolmandad kohad Kristjan Kuutok ja Heigo Einblau.

Meeste teise liiga paarismängus võitsid Kaur Elviste / Stan Nahkor, teise koha said Hendrek Kelder / Kristjan Kuutok ning kolmandad kohad Vladimir Issajev / Ilja Poljasov ja Rafig Adigazalov / Urmas Lagle.

Tallink Tennisekeskuses kolmanda liiga üksikängus võitis Alex Raadik, teiseks jäi Andreas Berkmann ning kolmandad kohad Kurt Mooser ja Rene Hallemaa.

Nädal hiljem Tondiraba keskuses võitis Juri Ivanov, teise koha sai Margus Puusepp ning kolmandad kohad Martin Reiman ja Peeter Vuks. Sellel nädalavahetusel Tere Tennisekeskues võitis Jaan Nappus finaalis kolmesetilises kohtumises Vardo Malmi 5/7, 6/2, 10/4, poolfinaali jõudsid Jüri Naumov ja Marko Lehes.

Meeste neljanda liiga etapi Tallink Tennisekeskuses võitis Sergei Gerasimovits, kes tasavägises finaalis alistas Jürgen Hermani 6/4, 2/6, 10/8. Poolfinaali jõudsid Artjom Urb ja Kaidur Karba.

Nädal hiljem Tallink Tennisekeskuses võidutses Artjom Larjušin, teise koha sai Kaupo Karba ning kolmandad kohad Kaidur Karba ja Sergei Gerasimovits.

Sellel nädalavahetusel Tartus Tähtvere tennisekeskuses võitis Keijo Voika Janno Ruusmanni, Jaan Pajuste ja Meelis Meemanni ees.