SEB liigatennises toimus nädalavahetusel neli turniiri

18.04.2017

Meeste II liiga üksikmängu 17972138_1533586473320899_6720153905976102960_okohtumised peeti Tere Tennisekeskuses. Esikoha sai Heigo Einblau, teise koha Indrek Filippovitš ning kolmandad kohad Martin Karolin ja Stanislav Fetissov.

Tähtvere tennisekeskuses toimus III liiga meestele paarismänguturniir. Seal olid mängud juba esimestest ringidest tasavägised. Finaalis võitsid Marko Kaldvee / Allan Valgerist (pildil vasakul) tulemusega 6/3, 7/6(4) Rait Rohumägi / Ranno Treialit. Rohumägi / Treial alistasid poolfinaalis Erkki Leego / Kalev Roosiväli 6/4, 7/6(4) ning Kaldvee / Valgerist võitsid Kalmer Lain / Andrus Punga 7/6(2), 6/2.

Meeste IV liiga turniir Tallink Tennisekeskuses lõppes Tõnno Toompuu võiduga, teiseks jäi Martin Reiman. Poolfinaali jõudsid Priit Kiilmaa ja Kirill Gorlatsh.

Naiste IV liiga üksikmängu turniir toimus Tartus Tähtvere tennisekeskuses. Esikoha võitis Kristiina Laur, teise koha pälvis Kristi Aavakivi ning kolmandale kohale jõudsid Kristiina Kaldre ja Liisi Paloviir.